sobota, 22 marca 2014

Nowy modny prezent? Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe znane są ludziom już od kilkudziesięciu lat. Przez cały, długi okres historii wszystko, od spadochronu, po ubiór skoczka ulegało ciągłym zmianom, a obecnie skoki na spadochronie stały się tak proste jak nigdy dotąd.Wiele firm zaczęło oferować je jako idealny prezeny na wszelkie okazje. Przyjżyjmy się więc im bliżej i zastanówmy czy warto.
Po pierwsze nie skacze się samemu, skacze z Tobą profesjonalny skoczek, który dba o Twoje bezpieczeństwo i wrażenia z lotu. Co jeszcze warto wiedzieć?

Na ziemi przed skokiem każda osoba przechodzi odpowiednie szkolenie, które pozwoli dowidzieć się co będzie się działo, jak to wygląda oraz dlaczego nie warto się bać. Jeżeli chodzi o nazwę to nazywa się to skok tandemowy. Coraz więcej firm oferuje również do skoku kamerzystę lub fotografa, który nakręci film z całego lotu, żebyśmy mieli co wspominać.

Warto na koniec poruszyć kwestię rejestracji na taki skok, otóż nie jest to wypad do restauracji, a skok taki wymaga pracy wielu osób. Pamiętaj więc, że wypełniając formularze do skoków musisz uwzględnić, że nie możesz spóźnić się na termin skoku i musisz również pozostawać w ciągłym kontakcie z firmą oferującą takie usługi ponieważ zmiany pogodowe są tutaj niesamowicie ważne i mogę utrudniać skok lub całkiem do niego nie dopuścić.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz