środa, 7 września 2016

Jak reklamować swoją firmę?Promowanie firmy nie jest sprawą łatwą, szczególnie, że w zasadzie wszystko już było. Ciężko jest wymyślić nową, chwytliwą reklamę, tak aby dotrzeć do klienta. Trudną sprawą jest zadowolenie klienta w dzisiejszych czasach. Aby zyskać przychylność oraz odpowiednie zainteresowanie należy nieustannie podejmować odpowiednie działania.

Specjaliści od reklamy i marketingu maja ciągle pełne ręce roboty. Głowią się i trudzą jak tu skutecznie promować firmę, tak aby reklama była chwytliwa, skuteczna, ale nie nachalna.
Reklama musi pozostać w pamięci klienta, następnie przyciągnąć go do naszej firmy, najlepiej aby odbywało się to podświadomie. Trzeba zwrócić uwagę na stereotypy, które panują w danym społeczeństwie. Tworzenie bardzo kontrowersyjnej reklamy sprawi, że będzie o naszej firmie głośno, aczkolwiek nie koniecznie będzie to pozytywny oddźwięk.
W jaki sposób więc promować firmę? Jak dotrzeć do klienta?
Dobrym sposobem reklamy jest robienie tego małymi krokami, nienachalnie, na przykład przez słodycze reklamowe.
To niezawodna firma, nie wymagająca dużych nakładów finansowych. Słodycze zawsze kojarzone są z czymś przyjemnym, każdy je lubi. Podświadomie słodycz=przyjemność. Więc dodatkowo reklama na cukierkach będzie dobrym rozwiązaniem. Nasz mózg podświadomie skojarzy przyjemność z jedzenia cukierków z firmą, która się na nich reklamuje. Klient obdarowany słodyczami będzie zadowolony. Może się nimi delektować podczas przerwy na kawę, czy lunchu. Pozwoli mu to na małą chwilę relaksu. Ponadto może on się podzielić cukierkami reklamowymi z innymi osobami, a tym sposobem nasza reklama dotrze jeszcze do większej liczby osób, a na tym na właśnie zależy. Cukierki można wystawić w firmie w displayu bądź wysłać w paczce do kontrahenta. Można osobiście wręczyć mu całe pudełko. Bez względu na formę ofiarowania zawsze będzie to mile widziany prezent.
Jakie słodycze najczęściej się wykorzystuje?
Są to oczywiście tak popularne i lubiane w Polsce krówki, a także landrynki, galaretki, leitilki, czy cukierki miętowe. Nadruki mogą znajdować się na opakowaniu każdego cukierka, bądź na pudełku zbiorczym. Nowością są również nadruki na samych cukierkach typu lentilki. To nowoczesna forma reklamy, która nie jest jeszcze często spotykana, warto więc wziąć ją pod uwagę. Na maleńkich cukierkach można wbrew pozorom naprawdę wiele nadrukować. Cukierki mogą być zapakowane w papierki, pudełeczka, metalowe puszki, szklane kule. Są również słodycze podręczne, których opakowania przypominają karty kredytowe, bądź blistry z tabletkami. Są na tyle poręczne, że zmieszczą się w każdej kieszeni czy kobiecej torebce. Można zdecydować o smaku cukierków. Do wyboru są różne, od czekoladowych, przez owocowe, aż do miętowych.
Słodycze reklamowe można zamówić na stronie http://www.slodkieupominki.pl/katalog/slodycze-reklamowe/. Mamy tam szeroki wybór słodyczy, cukierki, landrynki, bombonierki, ale również przeróżne snacki. Warto zapoznać się z dostępną ofertą, na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla swojej firmy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz